KOSMETICKÉ A RELAXAČNÍ

STUDIO VISAGE

100%

exclusivní

péče

KOSMETICKÁ
ŠKOLA

YOGA

nabízíme široký výběr masáží…

 

 

Přijměte pozvání do říše odpočinku, kde dochází k souznění těla s duší.

 

Je pro Vás připravena široká nabídka masáží v příjemném prostředí,

kde vůně, klid, pohoda, relaxační hudba a mé ruce - jsou nástroje,

kterými se pokusím ve Vás vykouzlit harmonii.

 

Dotek má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost, která je dostupná

nám všem.

Uvolňuje a dodává sílu nemocnému nebo unavenému tělu, ale předává

také teplo, pocit jistoty a sebeúcty.

 

 

 

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

 

60 minut  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 399 Kč

Masáž zaměřená na uvolnění napětí a zatuhlých svalů krku a trapézů.

 

 

UVOLŇUJÍCÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

 

od 60 minut . . . . . . . . . . . . . . . od 499 Kč

Během 60 minut uvolníme zatuhlé svaly celých zad a krční páteře.

Je možné přidat masáž nohou + 20 minut, masáž rukou + 20 minut, masáž hlavy + 10 minut.

S přidaným časem se navyšuje i cena :)

 

 

RELAXAČNÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

 

od 60 minut . . . . . . . . . . . . . . . od 499 Kč

Masáž zaměřená na relaxaci, navození pocitu klidu a spojení duše se svým tělem.

Opět je možné přidat masáž končetin a hlavy  :)

Je skvělá kombinace zad a hlavy.

 

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

 

45 minut . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  499 Kč

Skvělá prohřívající a dokonale uvolňující masáž, vhodná zejména do chladných dnů.

 

 

SENZUÁLNÍ MASÁŽ

 

60 minut . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  699 Kč

Tato masáž je založena na jemných dotecích, které rozehřejí tělo, rozproudí tok energie.

 

Máme mnoho druhů masáže a každá má trochu jiný účel a jinak se provádí. Obecně můžeme říci, že masáž je terapií. Díky tomu se zmírňuje bolest, stres, zlepšuje se krevní oběh, ale pokud se zaměříte na určité partie, může být i velmi příjemně dráždivá. U této masáže se nemasíruje oblast genitalií a pohlavních orgánů.

 

Senzuální masáž, je určena pro relaxaci celého těla i duše. Je to směs dotyků a úplně jiného vnímání, vlastně je to poznávání nových věcí pomocí smyslů.

 

Není to v žádném případě sexuální služba, neboť tento proces není až tak stejný jak byste očekávali někde na privátech apod.,je to spíše "vypuštění" všech nabytých vjemů, při masáži totiž pracuji hodně s energií.

 

Každá masáž je jiná, neboť každý z nás jsme jiná osobnost a proto i přístup se liší.. Někdo se umí uvolnit a oddat, opravdu si chce odpočinout, někdo bohužel zůstává strnulý, ve stresu...je to škoda, život není jen o práci, shonu, věčných stresech..velkou součástí života je odpočinek a umění se zabývat sami sebou.

 

Po této masáži nechávám klienta v klidu relaxovat. K masáži používám teplý olejíček, který se výborně vstřebává do pokožky, je neparfémovaný,šátek,lávové kameny.

 

 

Masáž celého těla

 

65 minut . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  590 Kč

90 minut  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .   799 Kč

 

 

 

Účinky masáže

 • uvolňuje svalové napětí a svalové bolesti
 • posiluje imunitu, minimalizuje únavu, podrážděnost a stres
 • napomáhá ke zklidnění organismu, masírování navodí pocit bezpečí
 • vůně aromatických esencí přímo působí na mozek a centrální nervový systém a okamžitě ovlivňují naši psychiku
 • přináší hluboké uvolnění a celkovou duševní očistu
 • stimulují krevní a mízní oběh, trávení a tělesné funkce
 • zmírňuje hromadění krve a mízy v některých orgánech, vyvolá stejnoměrné prokrvení celého těla
 • dochází k lepšímu proudění energie
 • přírodní oleje se vstřebávají pokožkou, přecházejí do krevního oběhu a ten je dále roznáší do všech částí našeho těla; po několika hodinách se z těla opět vyloučí (pokožkou, močí nebo plícemi), ale i přesto ovlivňují náš organismus několik dnů až týdnů
 • přispívá k odstranění škodlivých látek z těla

 

Kontraindikace

 • nejsou příliš vhodné pro těhotné ženy (kvůli jejich intenzitě)
 • křečové žíly ( u masáže dolních končetin)
 • těžké poruchy prokrvení a krvácivé stavy
 • nádorová onemocnění
 • horečnatá, infekční nebo akutně zánětlivá onemocnění
 • stavy vyžadující klid na lůžku
 • závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie)
 • onemocnění dutiny břišní spojené se záněty (slepé střevo, žlučník, apod.), pooperační stavy v dutině břišní a hrudníku
 • poranění dutiny břišní
 • stav bezprostředně po těžkém jídle
 • těsně po velké fyzické námaze – lépe počkat do druhého dne
 • opilost, stavy pod vlivem psychotropních látek

 

 

Čokoládová masáž

 

Čokoládová masáž je luxusní procedura, která spojuje očistu těla, relaxační masáž a čokoládový zábal v jedinečný regenerační celek působící na všechny smysly lidského těla.

 

Zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku.

 

Čokoládová masáž patří k výjimečným terapiím, uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti.

 

Čokoláda obsahuje důležité prvky potřebné pro lidský organismus, například draslík, vápník, fosfor, hořčík, ale také vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.Díky čokoládové masáži pokožka tyto látky vstřebává, což se příznivě projevuje na činnosti srdce, aktivaci látkové výměny, detoxikaci a výrazném omlazení pokožky.

 

Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti a štěstí,  zejména endorfinů a serotoninu.

 

Po čokoládové masáži Vás čeká voňavé zakončení ve formě harmonizujícího a jemně stimulačního čokoládového zábalu, který Vaše tělo i mysl dokonale uvolní.

 

Masáž zad + zábal                      45min.. . . . . . . . . . . .799 Kč

Masáž celé zadní části těla         60min.. . . . . . . . . . . .750 Kč

kraniosakrální terapie

 

Kraniosakrální terapie a kraniosakrální biodynamika jsou jemné metody, které urychlují a zesilují samoléčebné schopnosti lidského organismu. Za tajemně znějícím názvem se skrývá poměrně moderní terapie, kterou však klasická medicína poněkud zpochybňuje, je totiž postavena na teoriích, které nejsou v souladu s řadou předpokladů anatomie, jak ji vnímá medicína. Přesto se tato metoda užívá a má své pozitivní výsledky na lidské tělo i duši. Terapii lze  velmi dobře propojit s výkladem karet  pro lepší pochopení problému avšak lze jí aplikovat i samostatně.

 

V průběhu našeho života se vlivem prodělaných nemocí, úrazů, námahy, stresu, nepříjemných zkušeností a podobně vytvářejí v našem psychofyzickém systému bloky a místa velkého napětí. Kraniosakrální metody léčby pomáhají tyto bloky odstraňovat. Během kraniosakrální terapie, a ve dnech po ní následujících, uvolňuje organismus vzniklá napětí, a obnovuje se plné proudění energie a vitalita. Bolest mizí, místo se regeneruje, celý organismus se harmonizuje a jeho schopnost snášet bolest vzrůstá. Kromě svého nepopiratelného účinku při léčení fyzických bolestí se užívá i pro zlepšení psychické kondice člověka.

Fyzické obtíže, při kterých se kraniosakrální terapie a kraniosakrální biodynamika užívají, jsou především:

 

 

 • Bolesti páteře,zad a šíje
 • bolesti hlavy
 • migrény
 • oční potíže
 • bolesti kloubů při degenerativních změnách
 • léčení zánětu trojklanného nervu apod.
 • psychické bloky
 • zmírnění depresí
 • harmonizace energii
 • rozpouštění emocionálních bloků
 • vnitřní neklid a nepochopení
 • korekce energetického toku

 

 

Užívá se jakožto nástroj k léčbě traumatu i posttraumatických symptomů. Tyto metody léčby lze použít i pro děti a těhotné, jsou vhodnou přípravou na porod a poporodní integraci, užívají se jako součást léčby pro hyperaktivní děti a děti s poruchami učení. Je zmiňován také pozitivní posun v léčbě autismu a chronického únavového syndromu.

 

Velmi jemná ruční terapie aplikovaná na základě principů kraniosakrálního systému zlepšuje přirozené tělesné léčebné procesy a ukazuje se být efektivním způsobem léčby širokého spektra zdravotních obtíží souvisejících s neurologickou dysfunkcí.

 

Kraniosakrální terapie povzbuzuje mechanismus lepšího fungování mozku a míchy, rozptyluje negativní efekt stresu a napomáhá autoregulaci celého lidského organismu.

 

Kraniosakrální terapie je součástí tzv. kauzální medicíny, hledá souvislosti a příčiny, jde ke kořeni problému. Příčinu potíží hledá především v naší mysli. Tělo i duše je vnímána jako celek a kraniosakrální terapie nastartuje samouzdravení rychlostí, která je pro naše tělo nejoptimálnější. Metoda je poměrně šetrná a bezpečná, úspěch závisí na pravidelnosti léčby a je vhodná i pro zlepšení duchovního uvědomění člověka.

 

Frekvence návštěv u terapeuta je doporučována v odstupech jednoho až čtyř týdnů, jedno sezení trvá obvykle 60-90 minut do odeznění potíží. Její působení je i preventivní – zvyšuje imunitu, působí proti stresu i depresím, je velmi vhodná pro celkové vyvážení harmonie. Terapie se většinou provádí vleže na zádech. Samotná terapie je klidná a příjemná. Nejprve terapeut naváže s klientem kontakt, vzájemně si předají informace o potížích, se kterými klient přichází, v případě, že se jedná o několikátou návštěvu, pak společně hodnotí průběh terapie.

 

Během terapie samotné leží klient klidně na lůžku, je vyzván ke klidu a spolupráci. Touto terapií se může pracovat přes oblečení, lehkým tlakem, terapeut přikládá ruce na jednotlivá místa na hlavě a těle klienta, napojí se na jeho kraniosakrální rytmus a uvolňuje problémová místa. Na místech setrvává do chvíle, kdy dojde k uvolnění problémových míst a tkání, což může trvat několik minut. Citlivější klienti mohou pociťovat i pohyby lebečních kostí samotných, pocity uvolnění napětí v tkáních a snížení psychického napětí. Při uvolňování psychických bloků může docházet k silnějším reakcím emocionálním nebo i tělesným. Spontánním emocionálním nebo tělesným reakcím terapeut nebrání, do děje nezasahuje, jen jimi citlivě a nenásilně provází.

 

Kraniosakrální terapie je založena na podpoře přirozených mechanizmů v těle, které jsou primárně ovlivněny kraniosakrálním rytmem (CSR), což je pulsace mozkomíšního moku. Ten dokáže zkušený terapeut nahmatat kdekoli na těle. Jestliže CSR nefunguje jak má, tak se v těle nacházejí různé bloky, které mu brání. Díky kraniosakrální terapii je možné tyto bloky odstranit a tělu opět navrátit správný rytmus.

 

Tato metoda pracuje na pomezí fyzických a psychických problémů, protože jedno je ovlivněno druhým. Jakékoli fyzické trauma se nějak projeví psychicky a stejně tak jakékoli psychické trauma se projevuje fyzicky. Z toho důvodu je při této proceduře více než nutná vzájemná důvěra mezi klientem a terapeutem.

 

Kontraidikace:

 

Kraniosakrální terapie je velice šetrná metoda, která je vhodná téměř pro každého včetně dětí. Touto metodou není možné klientovi ublížit.

 

Tuto metodu není možné použít pouze v těchto případech:

 

 • Nedoléčené zlomeniny lebky nebo páteře
 • Při nitrolebečním krvácení
 • Aneurysmata (výdutě) mozkových tepen

 

 

60 MIN…………….900 Kč

90 MIN…………….1100 Kč

 

V příadě že budeme kombinovat terapii s výkladem karet

je vždy k ceně účtován příplatek 300 Kč