100%

exclusivní

péče

Domácí péče

 

 

Domácí péče je nedílnou součástí naší společné cesty za zdravě vypadající pokožkou. Abychom jsme společně dosáhli maximálních výsledků a využili jsme potenciál

salonní péče  a produktů na maximum je potřeba  věnovat domácí péči také patřičnou pozornost s produkty stejného složení  na domácí péči tak jako v kabině.

 

Proto mějte prosím na paměti, že míchání různých kosmetických značek  nevede k dobrým výsledkům a  ma za následek  degradaci  aktivních látek obsažených

v produktech a také k chemickým reakcím , které mohou mít nežádoucí dopad na Vaší pleť ale také na produkty samotné. Tím je Vaše investice do salonní péče

pak bezpředmětná a  nikdy  nebude docíleno požadovaných výsledků zdravé a fungující pleti.

 

Nikdy svým klientům na 1 návštěvě produkty neprodávám a to z důvodů aby si každy měl možnost investované peníze do svého zdraví a pleti dobře promyslet.

Již druhou návštěvu společně sestavíme plán šitý na míru Vaší pleti a společně budeme konzultovat Vaší cestu  za úspěchem.

 

Základní péče se vždy skládá ze 3-4 přípravků nikdy ne méně.

 

 

 

 

 

 

Re-move - ultra cleanser 100ml

 

Čistící mléko, absolutně bez obsahu minerálních olejů a alkalických solí. Jeho hlavní význam spočívá v hydrataci, jelikož dokonale čistí pokožku bez zanechání olejových zbytků na povrchu pleti. Dokonale připraví pokožku na další péči. Hydratační aloe vera základ dodává relaxační a osvěžující pocit. Je vhodné i na odlíčení očí. Vhodné pro všechny typy pokožky.

 

 

 

 

 

 

Re-action tonic 100ml

Osvěžující intenzivně tonikum má vyrovnávací a hydratační účinky. Díky svému kompatibilnímu složení je vhodný na všechny typy pleti.

Jeho mimořádně aktivní mechanismy připraví pokožku na aplikaci BDR sér a ošetřujících přípravků. Kyselina mléčná a kyselina salicylová mají jemné abrazivní a exfoliační účinky, které stahují póry, okamžitě změkčují a vyhlazují pleť s push up efektem. Používá se 1-2x denně po povrchovém čištění, Vyhýbat se kontaktu se sliznicí. Bez obsahu alkoholu, minerálních olejů a alkalických solí.

 

 

 

 

 

 

 

RE-ACTION NATURAL / DEEP 30ml

Přípravek s kompatibilní kyselionu glykolovou (deep) nebo ovocnými kyselinami na domácí použití. Nanáší se 2-3x týdně večer po povrchovém čištění pleti. Kyseliny s malými molekulami se získávají z citronů, mléka, třtinového cukru - zjemňují povrch pokožky a viditelně stahují póry. Vyrovnávají barevný tón pleti, čistí, rozjasňují a osvěžují ji. Unikátní složení odstraňuje odumřelé buňky.

Zesvětluje a čistí epidermis. Pravidelné používání dramaticky snižuje účinky fotostárnutí.

 

 

 

 

 

 

 

Re-charge contour push up sérum 50ml

Vysoce účinné hydratační sérum s malými molekulami kyseliny hyaluronové s dlouhotrvajícím účinkem na každodenní použití pro smíšenou a mastnou pokožku. Udržuje stupeň hydratace v horních vrstvách, zklidňuje a vyhlazuje pokožku. Přidává objem pleti, vhodné já na ošetření očního okolí. Obsahuje panthenol, který zklidňuje. Je ideálním základem omlazení i v noci.

 

 

 

 

 

 

 

Re-charge nano hydroserum 50ml

Hydratační sérum s koncentrovaným an extrémně krátkým řetězcem nano molekul kyseliny hyaluronové (10-50kDa), které je jedinečné na trhu kosmetických přípravků. Urychluje regeneraci a dělení buněk. Re-charge N okamžitě dodává a uchovává vláhu aktivací produkce ATP. Za 3-4 týdny dokáže kompletně přestavět hydrolipidovou vrstvu. Bez obsahu parabenů, PEG, parafínu.

Emulgátorů, vůní a barvy. Má vysokou koncentraci aktivních ingrediencí. Je určeno pro každodenní použití pro všechny typy pleti. Přípravek je vhodný i pro citlivou pokožku se sklonem k alergiálm. Redukuje vrásky způsobené nedostatkem hydratace. Po spálení sluncem zklidňuje a vyrovnává. Zvyšuje efekt a vstřebávání

následně použitých přípravků.

 

 

 

 

 

 

 

RE-VITAL 50ml

Bohatý hydatační přípravek, který je obohacen arganový olej, OPC (čistič volných radikálů, antioxidant) a Matryxilom (stimuluje syntézu kolagenových a elastinových vláken) za účelem zpevnění a oživení pokožky. Znovubuduje hydrolipidy vrstvu a chrání buňky proti poškození.

Speciální technologii vyrobený přípravek, který zvyšuje účinky aplikovaných BDR sér. Viditelně omlazuje pleť. Navzdory svému bohatému složení, krém má lehkou, hedvábnou konzistenci a rychle se vstřebává. Tvoří tak ideální podklad pod make up.

Vhodné na denní i noční každodenní použití.

 

 

 

 

 

 

 

RE-CONSTRUCT 55ml

Luxusní krém nové generace, patří k nejpokrokovějším na trhu. Nabízí výjimečnou péči pro velmi suchou a citlivou pokožku.

Speciální kombinované peptidy vyvíjejí své účinky synergicky s rostlinnými extrakty s cílem zvýšení buněčné komunikace (s BDR Intensive Power Cell Complex), podporují funkce kmenových buněk a zaměřují se na odstranění znaků předčasného stárnutí.

Hýčká pokožku, vyživuje ji chrání před extrémními výkyvy počasí, umělou klimatizací, centrálním vytápěním.

Má antioxidační účinky a chrání před volnými radikály.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RE-VITAL PH

ento  hedvábně hladký fluid s mikronizovaným stříbrem je ideálním řešením pro smíšenou a mastnou, podrážděnou nebo červenou pokožku..  Pleť regeneruje a nezatěžuje jí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROTECT MLHA

V tomto séru je spojena většina vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové a inovativní činidlo proti znečištění, které chrání, osvěžuje a dodává energii vaší pokožce. D ávkovaná jako jemná  mlha může být aplikována jako raní osvěžení  ale také i několikrát během dne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TUNER  PIGMENT KRÉM

Malé množství koncentrátu Tuner Pigment Concentrate  smícháme  s bdr závěrečným krémem a poté naneseme.

Efekt se pohybuje - v závislosti na množství přidaného tuneru - od lehkého  až po přirozenou krycí intenzitu.

 

Míchání je možné  až  se třemi odstíny.

Samozřejmě BEZ silikonu, parabenů a minerálního oleje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RE-FLECT

Vysoce výživný a ochranný fluid s chemickými a minerálními filtry - nemastný a vhodný pro všechny typy pleti. Biomimetický lipopeptid v opalovacím krému má protizánětlivé, dekongesční, antibakteriální a uklidňující vlastnosti.

 

Vhodný pro všechny typy pleti, nemastný a velmi lehký - bez parabenu, minerálního oleje, silikonu, EO / PEG PPG, akrylátu a EDTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mickiewiczova 76

Karviná 8, 733 01

Tel.: 602 846 294

relaxunas@seznam.cz

IČ: 70324298

 

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ

 

CHEMICKÉ PEELINGY

 

MESOTEAPIE FUSION