100%

exclusivní

péče

Domácí péče

 

 

Domácí péče je nedílnou součástí naší společné cesty za zdravě vypadající pokožkou. Abychom jsme společně dosáhli maximálních výsledků a využili jsme potenciál

salonní péče  a produktů na maximum je potřeba  věnovat domácí péči také patřičnou pozornost s produkty stejného složení  na domácí péči tak jako v kabině.

 

Proto mějte prosím na paměti, že míchání různých kosmetických značek  nevede k dobrým výsledkům a  ma za následek  degradaci  aktivních látek obsažených

v produktech a také k chemickým reakcím , které mohou mít nežádoucí dopad na Vaší pleť ale také na produkty samotné. Tím je Vaše investice do salonní péče

pak bezpředmětná a  nikdy  nebude docíleno požadovaných výsledků zdravé a fungující pleti.

 

Nikdy svým klientům na 1 návštěvě produkty neprodávám a to z důvodů aby si každy měl možnost investované peníze do svého zdraví a pleti dobře promyslet.

Již druhou návštěvu společně sestavíme plán šitý na míru Vaší pleti a společně budeme konzultovat Vaší cestu  za úspěchem.

 

Základní péče se vždy skládá ze 3-4 přípravků nikdy ne méně.

 

 

 

Deep cleanser

Odstraňuje make-up a nečistoty před odborným ošetřením.

 

Popis:

Hluboce čisticí prostředek je na bázi tající mikro-emulze a odstraňuje make-up všech typů pleti. Je vyživující a hydratační, a je určen pro profesionální ošetření.

Může se použít na obličej, oči a rty.

250ml

 

 

 

 

 

Essential lotion

Čistící tonikum pro dočištění pleti. Je možné přidat 5 až 10 ml jakéhokoliv profi meso roztoku u nás po ošetření a získáme tak pleťový tonik na míru.

Obsahuje hyaluronic acid.

245ml

 

 

 

 

Meso lift cream

Silný liftingový noční krém pro každodenní použití.

Zesíťovaná kyselina hyaluronová, 5 růstových faktorů,

kyselina listová, acetyl-glutamin.

 

Popis:

Ultra-liftingový krém s účinnými látkami získanými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Ultra komfortní textura pro krásnou pleť.

- Kyselina hyaluronová se zesíťovanou vazbou používaná v dermálních výplních pro vyplnění hlubokých vrásek.

- 5 růstových faktorů (epidermální GF, kyselý fibroblast GF, základní fibroblast GF, inzulín podobný GF1 a vaskulární endotheliální GF) a kyselina listová, u kterých bylo prokázáno, že jsou účinnější než lidská placenta při stimulaci růstu buněk včetně fibroblastů, které zvyšují biosyntézu kolagenu. Vrásky se snižují až na 38% a hydratace kůže se zvyšuje o 50% za 2 týdny.

- Hydracell Q (acetylglutamin) aktivuje biosyntézu kolagenu změnou katabolické dráhy na anabolickou dráhu, zvyšuje hladinu draslíku v buňkách zlepšujících buněčnou retenci vody.

50ml

 

 

 

 

 

Meso repair cream

Vysoce zklidňující krém pro obnovu pokožky.

5 růstových faktorů, kyselina listová,

acetylglutamin, aminokyseliny, peptidy a ATP.

 

Popis:

Uklidňující a opravný krém s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Bohatá textura pro krásný povrch pleti.

- 5 růstových faktorů (epidermální GF, kyselý fibroblast GF, základní fibroblast GF, inzulínu podobný GF1, vaskulární endotheliální GF) a kyselina listová, u kterých bylo prokázáno, že jsou účinnější než lidská placenta při stimulaci růstu buněk včetně fibroblastů, které zvyšují biosyntézu kolagenu. Vrásky se snižují až na 38% a hydratace kůže se zvyšuje o 50% za 2 týdny.

- Hydracell Q (acetylglutamin) aktivuje biosyntézu kolagenu změnou katabolické dráhy na anabolickou dráhu, zvyšuje hladinu draslíku v buňkách zlepšujících buněčnou retenci vody.

- Unirepair T43 je bohatý komplex aminokyselin: acetyl tyrosin a prolin, oba známé pro své redoxové vlastnosti; hydrolyzované rostlinné bílkoviny (bohaté na posilovače energie, jako je glutamin a kyselina glutamová) a ATP jako posilovač energie. Unirepair T43 urychluje opravu poškození DNA.

50ml

 

 

 

 

 

 

Essential cream

Základový krém, přidejte 5 ml meso

roztoku nebo PRP k vytvoření krému na míru.

 

Popis:

Unikátní základový krém pro přípravu individuálního krému na míru. Krém lze přizpůsobit v závislosti na indikaci. Technologie esenciálního krému je voda v oleji, vysoce odolný vůči elektrolytům.  Krém je vysoce stabilní s bohatou vyživující texturou. Perfektní péče o pleť po mezoterapii nebo mikro-jehličkování kůže.

45ml

 

 

 

 

 

 

Hyaluronic drops

Hluboký hydratační noční krém s technologií vodních kapek.

Kyselina hyaluronová s velmi nízkou molekulovou hmotností.

 

Popis:

Osvěžující krém s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní

anti-aging efekt. Bohatá textura pro krásný povrch pleti.

Hluboký hydratační krém s technologií vodních kapek. Osvěžující krém s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní účinek proti stárnutí. Svěží a jedinečná textura pro matný povrch pleti. Tento krém, voda v oleji, obsahuje kyselinu hyaluronovou s velmi nízkou molekulovou hmotností, poskytuje extrémní hydrataci. Exkluzivní vodní kapky, okamžitě snižují jemné linky a kypří kůži. Neuvěřitelný hydratační krém s hyaluronovými kapkami je speciálně určeny pro mastnou a kombinovanou pleť. Po nanesení na pokožku uvolní krém kapky kyseliny hyaluronové.

50ml

 

 

 

 

 

 

HA deep filler

Lokální výplň hlubokých vrásek.

Zesíťovaná kyselina hyaluronová.

 

Popis:

Topická dermální výplň s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní účinek proti vráskám. Přepychová ultra komfortní textura pro krásnou pleť.

Zesíťovaná kyselina hyaluronová používaná v dermálních výplních pro vyplnění hlubokých vrásek. Pomáhá vyhlazovat vrásky a zvyšuje hydrataci pokožky.

30ml

 

 

 

 

 

 

Eye sorbet

Osvěžující oční krém pro snížení váčků,

tmavých kruhů a vrásek.

Zesítěná kyselina hyaluronové, 5 růstových faktorů,

kyselina listová, acetyl glutamin.

 

Popis:

Ultra-osvěžující oční krém s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Překvapivá textura, která v minutě vymaže vrásky.

30ml

 

 

 

 

 

Meso shield 50

Vysoce efektivní každodenní ochrana

s ultra lehkou texturou.

Bemotrizinol (Tinosorb S), bisoktrizol, oktinoxát (Uvinul MC80),

ethylhexyltriazon (Uvinul T150)

 

Popis:

Inovační ochranný  krém proti UVA / UVB paprskům s úrovní ochrany SPF 50. Lehká textura krému je vhodná i pro nejcitlivější pokožku a nedráždí sliznice oka. Krém tvoří ochrannou vrstvu, která je odolná vůči potu, poskytuje maximální ochranu před slunečním zářením během dne, zatímco složky absorbující záření nepronikají do kůží. Vakuové balení zaručuje 100% mikrobiologickou čistotu a umožňuje vám ušetřit výhody aktivních složek během používání krému.

30ml

 

 

 

 

NIGHT SUPLY NOURISHING CREAM  75ml

 

- obnovuje pleť a lipidový film

- aktivuje  obnovovací procesy

- aplikujeme denně večer

- pro každý typ pleti

- pro normální a smíšenou pleť

- srovnává PH pleti a omlazuje

- ma regenerační efekt

 

 

 

 

NUSKIN REJUVENATING CREAM 50ml

 

- má regenerační efekt

- pro každý typ pleti

- obnovuje pleť a lipidový film

- zejemňuje vrásky a rýhy

- sjednocuje povrch pleti

- obsahuje aloe vera

- jemně zklidňuje a zanechává pleť hebkou a vyživenou

- aplikujeme denně  ráno/večer

 

 

 

 

 

MOISTURE NaPCA CREAM 50ml

 

- regeneruje pokožku

- pro každý typ pleti

- obnovuje hydro lipidový film

- vysoce hydratační účinek

- dlouhodobě pleť vyživuje

- aplikujeme ráno

- obsahuje 3 molekuly hyaluronové kyseliny

 

 

 

 

 

NaPCA Moisture Mist

 

Zvlhčující produkt na vlasy, obličej i zbytek těla.

 

Při aktivním stylu života je pěkné vědět, že své pleti můžete snadno dopřát zvhlčení. Dávka vlhkosti z rozprašovače dodá vaší pleti pocit osvěžení.

Kyselina hyaluronová – účinný zvlhčující přípravek, který pomáhá udržovat ideální míru vlhkosti.

Zvlhčovadlo sodík PCA – pomáhá upevnit a chránit hladinu nezbytné vlhkosti. 250ml

 

 

 

 

 

Radiant Day SPF22

 

- Povzbuzuje výměnu mladistvých buněk pro pocit hebčí pleti a jemnější struktury. Lehká emulze.

- Snižuje vzhled jemných vrásek a linií pro dosažení jemnější, hebčí, viditelně mladistvěji vzhlížející pleti.

-Redukuje nechtěnou produkci melaninu pro jasnější a zářivější pleť a snižuje diskoloraci pleti.

25ml

 

 

 

 

 

 

Transforming Night

 

Transforming Night je vydatný hydratační krém, který výrazně omezuje viditelnost drobných vrásek, linek a pórů, a vy se probudíte se zářící, hebkou a pružnou pletí. Tento exkluzivní krém obsahuje ageLOC®, který bojuje se základními zdroji stárnutí. Navíc ultrajemné látky napodobují vlastní strukturu pleti, spolupracují s přirozeným procesem noční obnovy pleti, abyste získali hluboce hydratovanou, obnovenou a mladistvě vypadající pleť.

30ml

 

 

 

 

 

 

Tru Face Line Corrector (korektor linií)

Tru Face Line Corrector se zaměřuje na tyto viditelné známky stárnutí pokožky, pomáhá zmírňovat vzhled jemných linií okolo vašich úst, očí a na čele, takže je vrásky - a příběhy, které vyprávějí - mnohem těžší vidět. 30ml

Zaměřuje se na viditelné známky mechanického stárnutí pokožky.

Snižuje výskyt jemných linek a vrásek na čele a v okolí rtů.

Vyhlazuje a snižuje vzhled vějířků vrásek kolem očí.