100%

exclusivní

péče

Domácí péče

 

 

Domácí péče je nedílnou součástí naší společné cesty za zdravě vypadající pokožkou. Abychom jsme společně dosáhli maximálních výsledků a využili jsme potenciál

salonní péče  a produktů na maximum je potřeba  věnovat domácí péči také patřičnou pozornost s produkty stejného složení  na domácí péči tak jako v kabině.

 

Proto mějte prosím na paměti, že míchání různých kosmetických značek  nevede k dobrým výsledkům a  ma za následek  degradaci  aktivních látek obsažených

v produktech a také k chemickým reakcím , které mohou mít nežádoucí dopad na Vaší pleť ale také na produkty samotné. Tím je Vaše investice do salonní péče

pak bezpředmětná a  nikdy  nebude docíleno požadovaných výsledků zdravé a fungující pleti.

 

Nikdy svým klientům na 1 návštěvě produkty neprodávám a to z důvodů aby si každy měl možnost investované peníze do svého zdraví a pleti dobře promyslet.

Již druhou návštěvu společně sestavíme plán šitý na míru Vaší pleti a společně budeme konzultovat Vaší cestu  za úspěchem.

 

Základní péče se vždy skládá ze 3-4 přípravků nikdy ne méně.

 

 

 

Deep cleanser

Odstraňuje make-up a nečistoty před odborným ošetřením.

 

Popis:

Hluboce čisticí prostředek je na bázi tající mikro-emulze a odstraňuje make-up všech typů pleti. Je vyživující a hydratační, a je určen pro profesionální ošetření.

Může se použít na obličej, oči a rty.

250ml

 

 

 

 

 

Essential lotion

Čistící tonikum pro dočištění pleti. Je možné přidat 5 až 10 ml jakéhokoliv profi meso roztoku u nás po ošetření a získáme tak pleťový tonik na míru.

Obsahuje hyaluronic acid.

245ml

 

 

 

 

Meso lift cream

Silný liftingový noční krém pro každodenní použití.

Zesíťovaná kyselina hyaluronová, 5 růstových faktorů,

kyselina listová, acetyl-glutamin.

 

Popis:

Ultra-liftingový krém s účinnými látkami získanými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Ultra komfortní textura pro krásnou pleť.

- Kyselina hyaluronová se zesíťovanou vazbou používaná v dermálních výplních pro vyplnění hlubokých vrásek.

- 5 růstových faktorů (epidermální GF, kyselý fibroblast GF, základní fibroblast GF, inzulín podobný GF1 a vaskulární endotheliální GF) a kyselina listová, u kterých bylo prokázáno, že jsou účinnější než lidská placenta při stimulaci růstu buněk včetně fibroblastů, které zvyšují biosyntézu kolagenu. Vrásky se snižují až na 38% a hydratace kůže se zvyšuje o 50% za 2 týdny.

- Hydracell Q (acetylglutamin) aktivuje biosyntézu kolagenu změnou katabolické dráhy na anabolickou dráhu, zvyšuje hladinu draslíku v buňkách zlepšujících buněčnou retenci vody.

50ml

 

 

 

 

 

Meso repair cream

Vysoce zklidňující krém pro obnovu pokožky.

5 růstových faktorů, kyselina listová,

acetylglutamin, aminokyseliny, peptidy a ATP.

 

Popis:

Uklidňující a opravný krém s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Bohatá textura pro krásný povrch pleti.

- 5 růstových faktorů (epidermální GF, kyselý fibroblast GF, základní fibroblast GF, inzulínu podobný GF1, vaskulární endotheliální GF) a kyselina listová, u kterých bylo prokázáno, že jsou účinnější než lidská placenta při stimulaci růstu buněk včetně fibroblastů, které zvyšují biosyntézu kolagenu. Vrásky se snižují až na 38% a hydratace kůže se zvyšuje o 50% za 2 týdny.

- Hydracell Q (acetylglutamin) aktivuje biosyntézu kolagenu změnou katabolické dráhy na anabolickou dráhu, zvyšuje hladinu draslíku v buňkách zlepšujících buněčnou retenci vody.

- Unirepair T43 je bohatý komplex aminokyselin: acetyl tyrosin a prolin, oba známé pro své redoxové vlastnosti; hydrolyzované rostlinné bílkoviny (bohaté na posilovače energie, jako je glutamin a kyselina glutamová) a ATP jako posilovač energie. Unirepair T43 urychluje opravu poškození DNA.

50ml

 

 

 

 

 

 

Essential cream

Základový krém, přidejte 5 ml meso

roztoku nebo PRP k vytvoření krému na míru.

 

Popis:

Unikátní základový krém pro přípravu individuálního krému na míru. Krém lze přizpůsobit v závislosti na indikaci. Technologie esenciálního krému je voda v oleji, vysoce odolný vůči elektrolytům.  Krém je vysoce stabilní s bohatou vyživující texturou. Perfektní péče o pleť po mezoterapii nebo mikro-jehličkování kůže.

45ml

 

 

 

 

 

 

Hyaluronic drops

Hluboký hydratační noční krém s technologií vodních kapek.

Kyselina hyaluronová s velmi nízkou molekulovou hmotností.

 

Popis:

Osvěžující krém s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní

anti-aging efekt. Bohatá textura pro krásný povrch pleti.

Hluboký hydratační krém s technologií vodních kapek. Osvěžující krém s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní účinek proti stárnutí. Svěží a jedinečná textura pro matný povrch pleti. Tento krém, voda v oleji, obsahuje kyselinu hyaluronovou s velmi nízkou molekulovou hmotností, poskytuje extrémní hydrataci. Exkluzivní vodní kapky, okamžitě snižují jemné linky a kypří kůži. Neuvěřitelný hydratační krém s hyaluronovými kapkami je speciálně určeny pro mastnou a kombinovanou pleť. Po nanesení na pokožku uvolní krém kapky kyseliny hyaluronové.

50ml

 

 

 

 

 

 

HA deep filler

Lokální výplň hlubokých vrásek.

Zesíťovaná kyselina hyaluronová.

 

Popis:

Topická dermální výplň s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní účinek proti vráskám. Přepychová ultra komfortní textura pro krásnou pleť.

Zesíťovaná kyselina hyaluronová používaná v dermálních výplních pro vyplnění hlubokých vrásek. Pomáhá vyhlazovat vrásky a zvyšuje hydrataci pokožky.

30ml

 

 

 

 

 

 

Eye sorbet

Osvěžující oční krém pro snížení váčků,

tmavých kruhů a vrásek.

Zesítěná kyselina hyaluronové, 5 růstových faktorů,

kyselina listová, acetyl glutamin.

 

Popis:

Ultra-osvěžující oční krém s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Překvapivá textura, která v minutě vymaže vrásky.

30ml

 

 

 

 

 

Meso shield 50

Vysoce efektivní každodenní ochrana

s ultra lehkou texturou.

Bemotrizinol (Tinosorb S), bisoktrizol, oktinoxát (Uvinul MC80),

ethylhexyltriazon (Uvinul T150)

 

Popis:

Inovační ochranný  krém proti UVA / UVB paprskům s úrovní ochrany SPF 50. Lehká textura krému je vhodná i pro nejcitlivější pokožku a nedráždí sliznice oka. Krém tvoří ochrannou vrstvu, která je odolná vůči potu, poskytuje maximální ochranu před slunečním zářením během dne, zatímco složky absorbující záření nepronikají do kůží. Vakuové balení zaručuje 100% mikrobiologickou čistotu a umožňuje vám ušetřit výhody aktivních složek během používání krému.

30ml

 

 

 

 

Re-move - ultra cleanser 100ml

 

Čistící mléko, absolutně bez obsahu minerálních olejů a alkalických solí. Jeho hlavní význam spočívá v hydrataci, jelikož dokonale čistí pokožku bez zanechání olejových zbytků na povrchu pleti. Dokonale připraví pokožku na další péči. Hydratační aloe vera základ dodává relaxační a osvěžující pocit. Je vhodné i na odlíčení očí. Vhodné pro všechny typy pokožky.

 

 

 

 

 

 

Re-action tonic 100ml

Osvěžující intenzivně tonikum má vyrovnávací a hydratační účinky. Díky svému kompatibilnímu složení je vhodný na všechny typy pleti.

Jeho mimořádně aktivní mechanismy připraví pokožku na aplikaci BDR sér a ošetřujících přípravků. Kyselina mléčná a kyselina salicylová mají jemné abrazivní a exfoliační účinky, které stahují póry, okamžitě změkčují a vyhlazují pleť s push up efektem. Používá se 1-2x denně po povrchovém čištění, Vyhýbat se kontaktu se sliznicí. Bez obsahu alkoholu, minerálních olejů a alkalických solí.

 

 

 

 

 

 

 

RE-ACTION NATURAL / DEEP 30ml

Přípravek s kompatibilní kyselionu glykolovou (deep) nebo ovocnými kyselinami na domácí použití. Nanáší se 2-3x týdně večer po povrchovém čištění pleti. Kyseliny s malými molekulami se získávají z citronů, mléka, třtinového cukru - zjemňují povrch pokožky a viditelně stahují póry. Vyrovnávají barevný tón pleti, čistí, rozjasňují a osvěžují ji. Unikátní složení odstraňuje odumřelé buňky.

Zesvětluje a čistí epidermis. Pravidelné používání dramaticky snižuje účinky fotostárnutí.

 

 

 

 

 

 

 

Re-charge contour push up sérum 50ml

Vysoce účinné hydratační sérum s malými molekulami kyseliny hyaluronové s dlouhotrvajícím účinkem na každodenní použití pro smíšenou a mastnou pokožku. Udržuje stupeň hydratace v horních vrstvách, zklidňuje a vyhlazuje pokožku. Přidává objem pleti, vhodné já na ošetření očního okolí. Obsahuje panthenol, který zklidňuje. Je ideálním základem omlazení i v noci.

 

 

 

 

 

 

 

Re-charge nano hydroserum 50ml

Hydratační sérum s koncentrovaným an extrémně krátkým řetězcem nano molekul kyseliny hyaluronové (10-50kDa), které je jedinečné na trhu kosmetických přípravků. Urychluje regeneraci a dělení buněk. Re-charge N okamžitě dodává a uchovává vláhu aktivací produkce ATP. Za 3-4 týdny dokáže kompletně přestavět hydrolipidovou vrstvu. Bez obsahu parabenů, PEG, parafínu.

Emulgátorů, vůní a barvy. Má vysokou koncentraci aktivních ingrediencí. Je určeno pro každodenní použití pro všechny typy pleti. Přípravek je vhodný i pro citlivou pokožku se sklonem k alergiálm. Redukuje vrásky způsobené nedostatkem hydratace. Po spálení sluncem zklidňuje a vyrovnává. Zvyšuje efekt a vstřebávání

následně použitých přípravků.

 

 

 

 

 

 

 

RE-VITAL 50ml

Bohatý hydatační přípravek, který je obohacen arganový olej, OPC (čistič volných radikálů, antioxidant) a Matryxilom (stimuluje syntézu kolagenových a elastinových vláken) za účelem zpevnění a oživení pokožky. Znovubuduje hydrolipidy vrstvu a chrání buňky proti poškození.

Speciální technologii vyrobený přípravek, který zvyšuje účinky aplikovaných BDR sér. Viditelně omlazuje pleť. Navzdory svému bohatému složení, krém má lehkou, hedvábnou konzistenci a rychle se vstřebává. Tvoří tak ideální podklad pod make up.

Vhodné na denní i noční každodenní použití.

 

 

 

 

 

 

 

RE-CONSTRUCT 55ml

Luxusní krém nové generace, patří k nejpokrokovějším na trhu. Nabízí výjimečnou péči pro velmi suchou a citlivou pokožku.

Speciální kombinované peptidy vyvíjejí své účinky synergicky s rostlinnými extrakty s cílem zvýšení buněčné komunikace (s BDR Intensive Power Cell Complex), podporují funkce kmenových buněk a zaměřují se na odstranění znaků předčasného stárnutí.

Hýčká pokožku, vyživuje ji chrání před extrémními výkyvy počasí, umělou klimatizací, centrálním vytápěním.

Má antioxidační účinky a chrání před volnými radikály.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mickiewiczova 76

Karviná 8, 733 01

Tel.: 602 846 294

relaxunas@seznam.cz

IČ: 70324298